top of page

O nás

Penzion a pohostinství Janota Perná.
Ubytování na úpatí Pálavských vrchů.

amenity resorts_Kreslicí plátno 2 kopie.png

Penzion Janota Perná od roku 2022 provozuje český hotelový řetězec Amenity Hotels & Resorts formou dependance k jen 4,3 km vzdálenému Amenity Penzion Horní Věstonice.

Příznivci levnějšího ubytování tak mají příležitost si dokoupit polopenzi formou bufetu v Horních Věstonicích.

Jídlem to zdaleka nekončí. Ubytování hosté mají plný přístup do zahrady a bazénu  nacházejícího se v areálu penzionu, které jsou veřejnosti nepřístupné.

 

Mezi další služby Amenity Penzion Horní Věstonice patří restaurace, vinný sklípek pro skupinové akce, wellness s vířivkami a saunami i hřiště Adventure Golf Pálava. Samozřejmě zde nechybí ani naše Věstonická venuše u ohniště, kde se po večerech u špekáčků, vína a hudby setkávají naši hosté.

 

Rádi vám zapůjčíme elektrokolo a to vaše zdarma dobijeme a vy u toho budete moci v restauraci ochutnat z široké nabídky vín, sýrů a uzenin od našich lokálních dodavatelů.
 

Amenity Resorts s.r.o.

Když standard nestačí

 

Nabízíme různé druhy ubytování uprostřed přírody, na nejkrásnějších místech České republiky – na Lipně, ve Špindlerově Mlýně, v České Kanadě, v Orlických horách a v Horních Věstonicích. Každé místo je jiné a přesto mají hodně společného. Naše resorty spojuje krásná okolní příroda, komfortní ubytování a nadstandardní zázemí pro chvíle odpočinku a pořádání společenských i firemních akcí.

Současně provozujeme i partnerské projekty městský Hotel Koflík ve Strakonicích a  horský Hotel Bouda Helena na hřebenech Krkonoš. Do budoucna máme v plánu přiřadit do partnerských projektů i Penzion Janota Perná, který bude nabízet plnohodnotné služby ve standardu Amenity Hotels & Resorts.

Jsme český hotelový řetězec

#stacivyrazit

IMG_9937.jpg
IMG_5831.jpg
bottom of page