top of page

Aktivity

Aktivity v okolí

Oblast Pálavy je zapsána mezi památkami UNESCO jako největší parkově upravená krajina na světě. Nabízí široké spektrum aktivit – jízdu lodí, na koni, na kole nebo třeba kočárem či na bruslích. Na milovníky vína číhá na každém rohu vinný sklípek. Zamilovaní mohou prozkoumat romantické kolonády a zámečky skryté v lesích, vyšplhat na útesy Pálavy anebo lenošit v lázních.

Uprostřed rovinaté krajiny Pálavy se tyčí Pálavské vrchy, které nabízí panoramatický výhled na celou jižní Moravu. Objevte vyjímečné výhledy ze zřícenin Dívčí hrady, Sirotčí hrádek, ze spirálové rozhledny v Kobylí, ze Svatého kopečku v Mikulově, Mandloňové rozhledny u Hustopečí, kolonády na Reistně nad Valticemi anebo od kapličky na Hradišťku ve Velkých Bílovicích.

Doporučujeme se projít fotogenickou levandulovou farmou ve Starovičkách, prozkoumat všechny krásy Lednicko-valtického areálu a park Zámku Lednice až k legendárnímu Minaretu. Pokud vás to táhne k vodě, nasměrujte si to k Novomlýnským nádržím s ostrovním kostelíkem sv. Linharta, jediným zbytkem zaniklé vesnice Mušov. Děti vás budou milovat, pokud společně vyrazíte na skluzavky, tobogány a další vodní atrakce v Aqualandu Moravia.

Adventure Golf Pálava

Hřiště se nachází v areálu Amenity Penzion Horní Věstonice, s výhledem na Pálavské vrchy.

Adventure Golf Pálava zaručuje zábavu a odreagování pro rodiny s dětmi, kolegy z práce ale i nadšené profesionály.  Adventure golf pochází ze Severní Ameriky, ale stal se rychle oblíbeným po celém světě, protože kombinuje to nejlepší z klasického golfu a minigolfu. 

Zjistěte více na www.adventuregolfpalava.cz

bottom of page